POPARCIE DLA MAJESTATU

W trakcie kampanii o stanowisko rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, dotarła do nas informacja, że słońce otrzymało poparcie 15 Senatorów.

W związku z powyższym, szef Kampanii Wyborczej prof. dr hab. n. med. Joanny Wojtkiewicz, zwrócił się 11. 03.2024 i 13.03.2024 roku,  do przewodniczącego UKW o wydanie kopii tego słynnego dokumentu.

Z przekazanej nam informacji wynika, że do dzisiaj zainteresowany nie otrzymał kopii dokumentu.

Czy Pan Przewodniczący ma problem z odnalezieniem dokumentu a może najzwyczajniej w świecie, usiłuje namówić senatorów do podpisania dokumentu z antydatowaniem?

W normalnych warunkach, aby zapobiec konfabulacji, domysłom czy rozważaniom jak wyżej, Pan Przewodniczący powinien natychmiast dokument zeskanować i rozesłać wszystkim pragnącym go i innym nawet jeśli go nie pragnęli.

Sporządzenie natomiast dokumentu z antydatowaniem, niesie szereg zagrożeń, które mogą poddać pod wątpliwość uczciwość UKW a mogą to być:

1 . Trudności z namówieniem 15 senatorów do takiej czynności, bo ci mogą czuć niebezpieczeństwo spożywania więziennego chleba, przez najbliższe lata.

2. Gdyby to były dwie osoby, można zakładać, że jest to w miarę bezpieczna czynność, natomiast 15 osób to ryzyko, że któregoś pięknego dnia wku…….. .,  jeden z piętnastu powie, że coś takiego co opisujemy wyżej miało miejsce i co wtedy, ponownie suchy więzienny chleb?

3. Oczywiście stworzenie opisanego dokumentu wymaga oprócz przekonania do popełnienia przestępstwa 15-tu osób, to jeszcze wymaga również wytworzenia nowych dokumentów w postaci rejestrów wpływu, wypływu itp. Taka czynność, wymaga jednak uczestnictwa innych osób, a to kolejne zagrożenia dla przeprowadzenia bezpiecznej operacji i oczywiście wymaga czasu!

Z drugiej strony, na miłość boską, ile czasu można to robić?

Prosimy o odrobinę przyzwoitości, prosimy nie przesadzać!!!

Tak oto kończy się lizanie d…, za wszelką cenę MAJESTATOWI!

Jeśli operacja się uda, Panie Przewodniczący, pasmo sukcesów w postaci pensji ponad 30.000 złotych miesięcznie z profesurą belwederską w ciągu roku a może i szybciej!!!

BRAWO!!! Oczywiście jest jeden warunek do spełnienia, jeżeli obecne słońce kompromitujące wszelkimi sposobami NASZ UNIWERSYTET wygra wybory.