KOMUNIKAT PRAWDY 11.06.2024

DZIAŁANIA ODDOLNE WEDŁUG

JERZEGO ANDRZEJA PRZYBOROWSKIEGO

Nasz ulubiony Majestat Jerzy Andrzej Przyborowski, wydał w dniu 10.06.2024 r, komunikat, jednocześnie przesłał nam listy z podpisami naszych pracowników, którzy wolą otrzymywać mniejszą podwyżkę pensji, niż ta którą proponuje NZZP UWM PRAWDA.

Takie oświadczenia pracowników nas bardzo cieszą, ponieważ im mniejsza liczba ludzi do wyższych podwyżek pensji, tym większa szansa na uzyskanie proponowanych wyższych podwyżek dla tych pracowników, którzy uważają inaczej.

Apelujemy do wszystkich, zwłaszcz pracowników NNA, którzy chcą otrzymać podwyżki preferowane przez PANA REKTORA JERZEGO PRZYBOROWSKIEGO i wspierającego go ZNP.

Przesyłajcie nam deklaracje z chęcią otrzymania podwyżki w wysokości niższej, przyczyni się to niewątpliwie do szybkiego zakończenia negocjacji. 

Imponująca liczba podpisów podobno ponad 1000 wprawiła nas w podziw i osłupienie. Gdybyśmy byli łatwowierni, to z miejsca, powinniśmy jako grzesznicy udać się do LURDES albo chociaż do Gidetrzwałdu, z prośbą o przebaczenie grzechów oraz pokutę.

Ale w związku z tym, że majestat nauczył nas przez wiele lat, że jego słowom i działaniom należy się bardo przyglądać, zakładając z zasady, że coś może jest nie tak, postanowiliśmy chwilę zaczekać.

I wyszło szydło z worka.

Nasi pracownicy informowali nas, że byli zmuszani do podpisywania, „dobrowolnego apelu” dyskredytującego związki zawodowe SOLIDARNOŚĆ i PRAWDĘ.

PRAWDA mając swoje doświadczenia z obłudą eminencji, formalnie nie reaguje na tego typu działania, wiedząc o insporacji pochodzącej z pałacu.

Nasi koledzy związkowcy z SOLIDARNOŚCI, poczuli się zobowiązani, do publicznego zaprotestowania przeciw obłudzie.

Z oceną zaprezentowaną przez SOLIDARNOŚĆ utorzsamiamy się w całości, popieramy ją, gratulujemy odwagi i jednocześnie przestrzegamy:

ZAPŁACICIE ZA TO,

ZEMSTA BĘDZIE DOKUCZLIWA I „KRWAWA”!!!

Panie Jerzy Andrzeju Przyborowski, wiele lat Pan nas poniżał i kantował, „dając pieniądze swoim”, to już jest historia!

Za chwilę

„POPROSIMY PANA O WYTŁUMACZENIE SIĘ Z TYCH DZIAŁAŃ!!!

Poza nawiasem, może tym tematem zajmą się media UWM z Panem Redaktorem Piotrem Szauerem, na czele???

Panie Piotrze oczywiście żartowaliśmy.