INAUGURACJA ŚWIATOWEGO KONGRESU KOPERNIKAŃSKIEGO

TORUŃ 19 LUTEGO 2023

Na terenie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, 19 lutego miała miejsce INAUGURACJA ŚWIATOWEGO KONGRESU KOPERNIKAŃSKIEGO.

Tę chwalebną uroczystość wsparli również pracownicy tego świetnego Uniwersytetu, demonstrując niezadowolenie z pensji, które otrzymują za swoją pracę.

Mieli odwagę upomnieć się o swoją godność.

W uroczystości brał również udział rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Jerzy Przyborowski. Mamy wrażenie, że pan Rektor, do budynku był wprowadzany innym wejściem, ponieważ jego zachowanie i stanowisko w sprawie bieżącego porozumienia, dotyczącego podwyżek w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, nasuwa takie podejrzenie.

Foto. PRAWDA o UWM

Panie Rektorze, proszę sobie w końcu uświadomić, że nie będziemy pracować za przysłowiową  miskę ryżu, też musimy za coś żyć!

Dziś już wiemy protestujący w Toruniu wywalczyli bardzo duże podwyżki pensji!

CZY NAM SIĘ UDA!?

Poniżej reportaż fotograficzny z protestu, oraz wypowiedź przedstawiciela jednego z protestujących związków

Wywiad Toruń