W odpowiedzi Panu doktorowi habilitowanemu Piotrowi Sitniewskiemu – Tylko co dalej?

Odpowiedź jest prosta. W najbliższym czasie, na Pana konto bankowe, wpłynie podwyżka pensji, w wysokości 600 złotych, z wyrównaniem od 1 stycznia 2023 roku. PRAWDA, będzie tego pilnowała! Wierzymy, wręcz jesteśmy przekonani, że nasz Pan Rektor Przyborowski mimo, że jest tylko doktorem habilitowanym, o niebo przerasta: intelektem, inteligencją, operatywnością, nie wspominam tu już o urodzie Pana Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika mimo, że jest ON profesorem doktorem habilitowanym. Skoro mamy tak wybitnego Rektora, to na 100%, znajdzie pieniądze na podwyżki o jakie wnioskuje Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego PRAWDA. Myślimy, że Nasz Pan Rektor będzie lepszy od Pana Rektora profesora doktora habilitowanego Andrzeja Sokali i wypłaci swoim pracownikom jednorazowo nie po 1000 złotych, ale przebije go, bo zrobi nam prezent na ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2023 roku i na przysłowiowe jajeczko, jednorazowo wypłaci wszystkim pracownikom po 2000 złotych.

I oto, jest odpowiedź, na postawione wyżej pytanie.

Pozostajemy w wierze, że nasza ocena Pana Rektora doktora habilitowanego Jerzego Andrzeja Przyborowskiego jest właściwa.

Z poważaniem i pozdrowieniami, zwolniony bezprawnie przez Pana Przyborowskiego, ale nadal jak widać bijący się o pracujących w UWM

Andrzej Adamowicz

Związek Zawodowy Pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w

Olsztynie PRAWDA

3 thoughts on “W odpowiedzi Panu doktorowi habilitowanemu Piotrowi Sitniewskiemu – Tylko co dalej?

  1. Nie chcę, żeby ten pan przypominający poziomem intelektu i sposobem wypowiedzi Krzysztofa Kononowicza, bił się o mnie jako pracownika UWM. Jeśli został zwolniony, to dlaczego stoi na czele związku zawodowego pracowników? Niech reprezentuje bezrobotnych lub emerytów. Bardzo proszę niech ten pan więcej nie wypowiada się przed kamerą, ten proceder powinien być karalny.
    Pracownica UWM

  2. Niech ten Pan nie bije się o mnie, nie jest już pracownikiem UWM, niech walczy za bezrobotnych lub emerytów. Bardzo proszę o zamieszczenie tego komentarza, piszę już drugi raz, ale widocznie niepochlebne opinie nie są dopuszczane.
    Pracownica UWM

Comments are closed.