STRACH!

PRAWDA O UWM

I nadszedł ten dzień.

Majestat, się wkurzył i ruszył z kopyta!

Co mu będą hamany, drukować jakieś piśmidło, bez mojej wiedzy!

Członkowie Zarządu Związku Zawodowego Pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie PRAWDA, jak „przesialibizowali” list Majestatu, jak jeden, padli na ziemię z omdlenia.

Dużo było zachodu w uzupełnianiu minerałów w organizmie, przy pomocy wzmocnionych napoi, aby wrócić do rzeczywistości.

Ale, NASZ STRACH, to nic.

Już sobie wyobrażamy, co dzieje się z Panem Sędzią Wojciechem Wacławem Sędzią Sądu Okręgowego I Wydział Cywilny w Olsztynie!

Jak mógł dopuścić aby wolny związek zawodowy mógł wydawać swoje czasopismo.

Jak tak można bez zgody Magnificjencji na to zezwolić?

Panie Sędzio, gdyby Pan miał z naszego powodu jakieś kłopoty, to służymy pomocą.

A Majestatowi odpowiadamy, prosimy nie czekać 14 dni, prosimy wykorzystać państwowe pieniądze, tabun prawników opłacanych przez nas, wpływy i do ataku na czasopismo, które już się nie podoba mimo, że jeszcze nie zaistniało.

Panie Rektorze,

BOI SIĘ PAN PRAWDY???