WRÓBEL W GARŚCI

PRAWDA O UWM

Lepiej mieć wróbla w garści niż gołębia na dachu,

to jak się wydaje jest kierunek w którym zmierza taktyka władz Uczelni w rozmowach z Prawdą. Bombardują Państwa bezpośrednio i pośrednio informacjami o tym, że jedyną przeszkodą do otrzymania środków jest brak podpisania porozumienia przez Prawdę. I tu jest ten wróbel, mniejsze środki niż z porozumienia z Prawdą ale szybko wypłacone. Cel rektorski osiągnięty, ani kroku w tył, a zmęczenie pracowników wypączkuje niezadowoleniem z działań Prawdy. Wszak taka taktyka przyniosła już efekty w innym miejscu działania jednego z Prorektorów. Nie dajmy przemilczeć problemu wynagrodzeń.

Szanowni Państwo, proszę o cierpliwość i zrozumienie, celem jest bowiem próba wywalczenia „godnego” wynagrodzenia.

Jeżeli nie teraz to kiedy?

Jak się okazuje nawet RADA UNIWERSYTETU i WŁADZE REKTORSKIE  uważają, że Rektor zarabia za mało.

A co w takim razie z wami – pracownikami uczelni?

Nie zasługujecie na godną podwyżkę?

Bądźmy cierpliwi!